Movies
Ratings
215
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5