Movies
Ratings
283
SoulRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 5.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.5- Wednesday Prayer GroupRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5