Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The SilenceRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
MudboundRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5