Movies
Ratings
70
World War ZRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0