Movies
Ratings
140
The ChorusRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0