Movies
Ratings
205
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0