Titles you rated
AwaitingRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Beautiful LiesRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 4.5