Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0