Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0