Movies
Ratings
132
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5