Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0