Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
LockoutRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0