Movies
Ratings
291
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0