Movies
Ratings
148
The FortressRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
LifeRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0