Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
Miller's CrossingRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.5
DuneRated ★ 1.5
A PetalRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5