Movies
Ratings
188
ElysiumRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0