Titles you rated
Penny PinchersRated ★ 2.0
Queen of WalkingRated ★ 1.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.0
Gantz:ORated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 2.5
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 1.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 1.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 2.0
CracksRated ★ 2.5