Movies
Ratings
21
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0