Movies
Ratings
64
Inside OutRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0