Movies
Ratings
300
PrometheusRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0