Movies
Ratings
105
Step Up 3DRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0