Movies
Ratings
144
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5