Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Meet the SpartansRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5