Movies
Ratings
28
The CoreRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0