Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0