Movies
Ratings
358
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5