Movies
Ratings
53
Double PattyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
LavaRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0