Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 1.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.0
First BloodRated ★ 2.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 1.0
The November ManRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
The DictatorRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 0.5
Scary Movie 2Rated ★ 0.5
Crimson TideRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 1.0