Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.0