Movies
Ratings
157
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0