Movies
Ratings
57
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0- AliveRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0