Titles you rated
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.5
The Day AfterRated ★ 2.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0