Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5