Movies
Ratings
31
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0