Movies
Ratings
194
AlwaysRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
As OneRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0