Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5