Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0