Movies
Ratings
23
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
American History XRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5