Movies
Ratings
479
The Imitation GameRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
LoganRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
TedRated ★ 0.5