Movies
Ratings
218
The RockRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5