Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0