Movies
Ratings
351
American PsychoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 1.5