Movies
Ratings
253
The ReapingRated ★ 5.0
TwisterRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.0
PoseidonRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0