Movies
Ratings
119
Big Hero 6Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0