Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5