Titles you rated
RoboCopRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0