Titles you rated
General's SonRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0