Movies
Ratings
29
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0