Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5