Movies
Ratings
358
The World of LoveRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0